• OA
  • >
  • Novinky
  • >
  • I říjen byl pro nás akčním měsícem

I říjen byl pro nás akčním měsícem

Suit-up Day proběhl ve velkém stylu

Ve velkém stylu proběhl Suit-up Day 17. října. Do lavic usedli pánové v různorodém dress codu. U pánů nechyběly kravaty, motýlci, smoking i typický společenský oblek, dámy naopak vytáhly dlouhé večerní šaty, ale k vidění byly i veselé barevné střihy v podzimním aroma. Slavnostní atmosféra a móda byla všudypřítomná a samozřejmostí bylo i decentní vystupování. Eleganci tříd napříč ročníky hodnotila na závěr školního dne komise sestavená z porotců 4. A, která vybrala jako vítěze společenské etikety první ročníky, ale ocenila i odvážný nápad třeťáků, kteří si genderově vyměnili role (chlapci se oblékli za dívky a naopak).

Mgr. Martin Hošna

 

Den otevřených dveří na obchodní akademii byl úspěšný a informativní

V nádherném prostředí školy se návštěvníci dozvěděli 30. října 2023 o nabízených studijních programech, měli možnost konzultovat s pedagogy a prohlédnout si moderní učebny. Zájemci dostali cenné informace o vzdělání na naši akademii a odešli s pozitivními dojmy a novými cíli pro svou budoucnost. Průvodce po škole jim dělali žáci třetích ročníků, kteří návštěvníkům vysvětlili chod naší školy.

Andrea Kavalová, 3.A

 

Poslední říjnový den patřil Halloweenu

Maturanti ze 4. A připravili halloweenský den plný promyšlených i zábavných masek. Škola se zaplnila různými a promyšleně upravenými kostýmy, jimž se nedala upřít vtipná invence. Maska Cat woman z 1. B si vysloužila 3. místo, druhé místo získaly dvě slečny z 3. A, které byly velice kreativní a přišly jako medúzy, a na 1. místě se umístil kostým typického Čecha cestujícího do Egypta. Pozadu nezůstal ani pedagogický sbor, který svoji garderobu upravil též do strašidelného hávu. Všem, co se podíleli na tomto dni, moc děkujeme a doufáme, že se takto zapojíte i příští rok.

Přejít na obsah