Studentská firma 2019_2020

V letošním školním roce zvolila studentská firma název Canvas-Ba.

Propagační video

5. 11. 2019

Jsme nově založená firma Canvas-Bag se sídlem v Obchodní akademii Lysá nad Labem. Zabýváme se výrobou plátěných tašek, které mohou lehce nahradit tašky igelitové.

Pustili jsme se do výroby tašek z ekologických materiálů. Pracujeme na videu a propagaci naší firmy a chystáme se na veletrh JA firem do Hradce Králové, kam Vás srdečně zveme.

Naše výrobky si můžete též zakoupit na dnech otevřených dveří na naší škole, na vánočním jarmarku při ZŠ a samozřejmě na našich webových stránkách https://canvas-bag.webnode.cz/

APE 2018/2019

Dne 3.12.2019 naše firma Canvas- Bag navštívila mateřskou školku Čtyřlístek. Ve třídě Zelená pastelka jsme společně s dětmi zdobili plátěné tašky. Zvolili jsme techniku, která byla pro děti snadná a i nám se práce s dětmi velmi líbila. Práci dětí si můžete prohlédnout níže.

Děkujeme vedení školky a paním učitelkám za ochotu a spolupráci.

Váš tým Canvas-Bag

APE - studentská firma 2019/2020

20. 2. – 21. 2. 2020

Dne 20. 2. – 21. 2. 2020 se naše studentská firma Canvas-Bag zúčastnila veletrhu Řemesla 2020 v Lysé nad Labem.

Měli jsme možnost prezentovat naše výrobky na Výstavišti, vyzkoušet si prodejní dovednosti a prezentaci společnosti na pódiu. Účast pro nás byla velkou inspirací a ponaučením. Nasbírané zkušenosti uplatníme na LYSKÉM MONTMARTRU, který se bude konat v květnu 2020.

Michaela Holá, tisková mluvčí firmy Canvas-Bag

Výstaviště Lysá n. L. 2020