Milovice Biznis

15. 11. 2023

Dobrý den, rádi bychom Vám představili naší studentskou firmu s Názvem Milovice Biznis.

Momentálně studujeme ve třetím ročníku na Obchodní akademii v Lysé nad Labem.

Naše firma se skládá z celkem 9 studentů, kteří se rozhodli, že zde chtějí položit základy své zkušenosti se samostatným podnikáním.

Účelem našeho podnikání je pořádání akcí pro studenty v naší oblasti, neboť toto je momentální díra na trhu v naší oblasti.

Naše cílová skupina jsou tedy lidé od 15 do 25 let, kteří se chtějí ve volném čase pobavit s přáteli na tomto druhu akce. Cílem naší firmy je zajistit pro ně akci na kterou budou s úsměvem vzpomínat až budou zase sedět ve škole.

Prozatím jsme ve fázi, kdy máme k dispozici prostor, dokončujeme smlouvy, logo, zakládáme instagram a připravujeme business plán. Potřebujeme domluvit cathering, datum a marketing. Doufáme že naše akce lidi zaujme a budeme ji moci pořádat opakovaně.

Marek Hofman

Výkonný ředitel

28.02.2024

Za poslední měsíce jsme dokončili smlouvy, zúčastnili se soutěže Top logo. Prezentovali jsme naši firmu na dni otevřených dveří a sestavili kalkulaci pro první akci. Bohužel nám tato událost nevyšla, jelikož po kontrole prostoru, kde se akce měla konat, jsme se rozhodli ukončit spolupráci a najít prostor nový. Tento prostor byl pro nás nevyhovující.

Další prostor jsme našli v Čelákovicích a po zralé úvaze jsme se rozhodli uspořádat akci

zde. Rozpočet se nám razantně změnil, a tak stále nevíme kolik toho bude potřeba a jsme opět ve fázi plánování. Již jsme začali s novým rozpočtem, ale nevíme, zda nám kalkulace vyjde. Doufáme v první

úspěšnou akci.

Marek Hofman – výkonný ředitel