dny otevřených dveří

15. 1. 2024 – Přijímačky nanečisto v rámci dne otevřených dveří

Přijďte si k nám vyzkoušet, jak se píšou přijímací zkoušky!

Přijímačky nanečisto budou probíhat ve dvou kolech v časech 12:30 – 14:10 a 14:15 – 16:00. Přihlásit se můžete zde.

Chcete se dozvědět o naší škole něco víc? Podívejte se na naše videa.

Těšíme se na vás!

Náš poslední den otevřených dveří se koná již 15. 1. 2024
Na prohlídku školy se není třeba nijak objednávat.

Naši studenti se na Vás budou těšit od 10 do 16 hodin, v 11.00, 12.00, 13.00, 14.00 a 15.00 je pro Vás v učebně 205 nachystána prezentace o škole s vedením školy. Mimo to je pro Vás i připraven prodej produktů našich studentských firem.

Dále máme pro Vás v rámci dne otevřených dveří i připravené přijímačky nanečisto, bližší informace k přihlášení a průběhu budou zveřejněné zde začátkem ledna 2024.

Případnou individuální návštěvu školy si můžete domluvit, kontakty naleznete zde.

Těšíme se na vás!

Lucie Kopejtková, studentka 3. A OA Lysá nad Labem ve školním roce 2018/2019

Pozvánka absolventky školy na Dny otevřených dveří Obchodní akademie v Lysé nad Labem

Končíš základní školu? Zajímá tě ekonomika či účetnictví? Baví tě cizí jazyky? Máš chuť se přiučit něco nového?

Pak jsme pro tebe ta pravá škola! Jsme škola s dlouholetou tradicí, kvalitními učiteli a špičkovým technickým vybavením. Obchodní akademie v Lysé nad Labem ti oproti ostatním školám nabídne o něco navíc…

Váháš a nevíš, jestli máš uvěřit? Přijď se přesvědčit na naše Dny otevřených dveří!

Při příchodu na naši školu se tě ujmou studenti z OA a provedou tě školou. V průběhu prohlídky se můžeš zeptat na vše, co tě ohledně studia na naší škole napadne. A to nejen svých průvodců, ale i učitelů, kteří ti ukážou, na co vše se můžeš těšit, když se staneš naším studentem. Pokud si vybereš všední den, uvidíš také studenty v průběhu běžného vyučování.

Naše škola nabízí studijní obor: Obchodní akademie

Dovol mi, abych ti tento obor přiblížila: Obchodní akademie je čtyřleté studium s rozšířenou výukou cizích jazyků zakončené maturitní zkouškou. Specializuje se na Ekonomiku a podnikání, Cestovní ruch, Marketing, Aplikovanou ekonomii. Absolvent aktivně používá dva cizí jazyky, umí využívat informační a komunikační technologie, má znalosti a praktické dovednosti z oblasti ekonomiky a účetnictví. Student může pokračovat ve studiu na VŠ nebo VOŠ, založit si vlastní podnikatelskou aktivitu nebo si zvolit skupinu povolání zaměřených na vykonávání ekonomických, obchodně podnikatelských a administrativních činností.

Ing. Markéta Frýzková, absolventka školy 

Přejít na obsah